Cat S40 – tööloom tõelistele töömeestele

E simene mõte brändist „Cat“ (või pikemalt Caterpillar) loob silme ette pildi suurtest masinatest nagu kallurid, kopad ja muu selline rasketehnika. Sellest me siiski rääkida ei taha, vaid vaatame lähemalt Cat-i viimast tehnikavidinat – nutitelefoni!

pilt1

Tegemist ei ole ettevõtte kategoorilise suunamuutusega või sooviga rasketehnika sinnapaika jätta ning keskenduda mobiiltelefonidele. Pigem on antud nutitelefoni puhul just suunatud tähelepanu inimestele, kes töötavad karmides tingimustes või vajavad väga vastupidavat telefoni. Teadupärast on enamus tavalistes mobiilipoodides müüdavatest telefonidest suhteliselt kerged katki minema ning Cat on teinud väga hea valiku tulemaks turule ühe väga vastupidava nutitelefoniga.

pilt2

Cat S40 elab üle nii löögid kui ka vette sattumise, mistõttu on ta sobilik nii tervisesportlastele kui ka töömeestele kohtades, kus telefonil läheb tarvis töösuutlikkust ja kaitset loodusjõudude mõju eest.

Android 5.1 operatsioonisüsteem ja 1.1 GHz neljatuumaline protsessor tagab telefoni kiire igapäevase töö ja jõudluse. Tänu 8 Mpix kaamerale on võimalik salvestada ja jagada igat ettetulevat seiklust ja hetke. Lisaks on telefonil ka 4G mobiilse interneti tugi, NFC ja WiFi. Ühe väga vajaliku lisana on telefonis olemas kahe SIM kaardi tugi. Tänu sellele on võimalik kasutada nii isiklikku kui ka töönumbrit ühes ja samas seadmes.

pilt3

Soovitame Cat S40 telefoni inimesele, kes soovib moodsat telefoni vastupidavas korpuses. Vaata Elementro pakkumist ning täpsemaid spetsifikatsioone antud telefonile SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy