Asus ZenBook Pro UX501 – UHD ekraaniga sülearvuti

K ui mõni aeg tagasi rääkisime 4K vs UHD teleritest (vaata SIIT) ning võimsast Dell XPS sülearvutist (vaata SIIT) siis nüüd vaatleme lähemalt sülarvutit, millel on UHD ekraan ning parem jõudlus kui Delli rüperaalil – Asus Zenbook Pro UX501.


Kui Dell XPS 13 konkureeris rohkem Apple MacBook Air-ga, siis Asus on astunud MacBook Pro kandadele. Tegemist on elegantse ning näitajate poolest vägagi võimsa arvutiga, mida tasuks kindlasti kaalud, kui on plaanis soetada 15-tollist sülearvuti. Võrreldes „õuna“ toodetega on suureks eeliseks hind!

 

Asus-2

Asus VisualMaster 4K/UHD ekraan

Eesmärgiks oli teha ekraan, mis suudab kuvada väiksemadki detailid ekstreemse täpsusega. See saavutati 3840×2160 px ekraaniga (282 PPI – pikslit ühe tolli kohta) millel on 178 kraadine vaatenurk. Kogu seda graafikat haldab NVIDIA® GeForce® GTX™ 960M.
Neli aju mõtlevad kiiremini kui üks
Sülearvuti südameks on võimas 4-tuumaline Intel® Core™ i7-4720HQ (2.6GHz, 3.6GHZ turbo) protsessor, mis suudab jooksutada kergema vaevaga pildi- ja videotöötlusprogramme.

Muud näitajad:
– 16GB DDR3 operatiivmälu
– NVIDIA® GeForce® GTX™ 960M (4GB GDDR5)
– 15.6 tolline ekraan (3840×2160 px)
– 512 GB SSD
– Windows 8.1
– 96Wh aku (6+ tundi)

 

Asus-4

Detailne viimistlus nii seest kui ka väljast

Arvuti korpus on harjatud alumiiniumist ning väga palju on tähelepanu pööratud detailidesse. Lisaks välisele perfektsusele on sülearvutis kasutatud palju uut tehnoloogiat – uue generatsiooni Wi-Fi (802.11ac – 3x kiirem, 2x suurema levialaga), maailma kiireim SSD (kuni 1400 Mb/s), USB 3.0 (10x kiirem andmevahetus), SonicMaster Premium heli (arendatud koostöös Bang & Olufsen-ga), puutetundlik ekraan, uue generatsiooni puutetundlik hiir (touchpad, klaaskattega).
Arvuti mõõdud on 383 x 255 x 21.3 mm ning kaalub 2.27 kg.

Hind antud arvutile Eestis on veel täpsustamisel, kuid eeldatavasti peaks see jääma tippmudeli puhul 1800 euro kanti. Arvestades konkurentide hindasid ning arvuti spetsifikatsiooni on tegemist väga hea hinnaga!

Elementro soovitab! Seniks kuni uus Asus Eestisse jõuab, vaata meie poolt pakutavaid teise sülearvuteid:

Sülearvutid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy