Apple Watch Series 2

K ui ühes eelmises blogi postituses vaatasime uut iPhone, siis seekord pöörame tähelepanu hoopis teisele tootele – Apple Watch Series 2-le. Tegemist on järjekorras Apple teise generatsiooni nutikellaga, mida on täiendatud vastavalt kriitikale, mida eelmine mudel sai.

Esimesel silmapilgul pole väliselt midagi muutunud – pelgalt füüsiline kuju on jäänud samaks. Siiski muutub pilt, kui ekraan ennast aktiveerib. Kasutusele on võetud Apple teise generatsiooni ekraan, mis pakub topelt heledamat pilti. See tähendab, et päikese käes kellaga opereerimine (nutikell siiski!) on muutunud mugavamaks ning ei pea igakord varju otsima.

Ilmselt pole heledam ekraan just see, mille pärast peaksid kohe uut nutikella soetama minema. Kõige suurema uuendusena on käekellale lisatud GPS kiibistik, mis tähendab, et jooksma minna on nüüd võimalik ilma iPhone-ta! Esimese seeria nutikella omanikud teavad väga hästi, kui ebamugav oli oma 5.5-tollise iPhone 6s-ga minna jooksma. Erinevate ekspertide sõnul oli GPS-i puudumine just see, mis pärssis mingil määral esimese generatsiooni müügiedu. Lühidalt – piisab kellast, et su joostud või jalutatud teekonda kaardistada!

apple-watch-series-2-display-design-650-80

Teine väga käepärane uuendus on veekindlus! Nimelt on võimalik Apple Watch-ga minna ujuma kuni 50 meetri sügavusele. Kindlasti pole tegemist tuukritele mõeldud sukeldumiskellaga, kuid ujujatele on tegemist perfektse kellaga (eriti veel kasutades spetsiaalset ujumise fitness äpp).

Seestpoolt on muudetud kella nõnda, et kiirus ja graafika töötlemine on muutunud esimese versiooniga võrreldes täpselt kaks korda kiiremaks. Tasub mainida, et kella esimest versiooni toodetakse nüüdsest samuti uue ja kiirema protsessoriga – siiski ei ole see veekindel või GPS-ga. Uus kiibistik võimaldab ka pikemat aku vastupidavust!

Kellele tavaline alumiinium või terasest korpus ei sobi, saab nüüdsest osta endale keraamilise korpusega Apple Watch-i. Uuenduse käigus on ära kaotatud Apple Watch Gold ning spekuleerime, et seda tänu tema meeletule hinnale. Rääkides hindadest, siis uus teise generatsiooni nutikell hakkab maksma veidi rohkem kui seda oli eelmine versioon.

Seniks kuni uus Apple Watch Series 2 Elementrosse müüki jõuab, vaata eriti soodsate hindadega eelmise generatsiooni pakkumist SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy