Apple Watch nüüd veelgi soodsam!

A pple Watch tuli avalikuse ette juba tükk aega tagasi – täpsemalt õeldes saab nutikell järgmisel kuul ühe aastaseks! See aga ei tähenda, et tegemist oleks aegunud või jalgu jäänud nutiseadmega. Kaugel sellest, kuna tegelikult pole siiamaani antud valkond väga nutikaks muutunud ning tänu sellele ei toimu siin ka meeletut võidujooksu. Kuna Apple teatas just äsja oma pressikonverentsil Apple Watch-i uutest rihmadest ning hinnasulast, siis vaatlemegi millega on tegu!

pilt1Apple Watch toodi avalikuse ette kahes variandis – 38mm ja 42mm suuruse ekraaniga. Kui arvate, et sellega nutikella valikuvõimalus piirdub, siis eksite. Nimelt on võimalik kella lisaks suurusele (väiksem naisterahvastele, suurem meesterahvastele) personaliseerida läbi rihmade, mille valikut viimasel pressiüritusel veelgi suurendati. Kellele eelmistest võimalustest väheseks jääb, siis on olemas ka luksusmudelid, mille hind küündib ligi 20 000 euroni. Selle hinna juures saate endale 18-karaadise kullast tehtud korpuse.

Kuna tegemist on nutiseadmega, siis ei piirdu personaliseerimine ainult välise poolega. Kasutusel on Apple WatchOS, mille abil on võimalik oma kella sihverplaati valida mitmekümnete seast. Kui soovid, võid panna miki hiire isikilikult sulle aega näitama. Lisaks animeeritud tagataustala on kasutajal võimalus valida ka infot, mis sinna kuvatakse. Olgu see sinu asukoht, digitaalne või analoog kell, ilmteade jpt. Laias laastus ei ole kuvataval infol piire, kuna tegemist on väikese arvutiga sinu käe peal, mille funktsionaalsust saab muuta vastavalt oma soovile. Kellal on olemas ka oma äpipood, kus on antud hetkeks juba üle 8500 äpi.

pilt2

Apple Watch on ka fitness kell. Tänu sisseehitatud lambile seadme tagaküljel, suudab kell mööta kasutaja pulssi. Koostöös Health äpiga hoiab nutiseade silma peal sinu liikumistel ja tegemistel ning seab ka eesmärgid mida igapäevaselt peab täitma. Näiteks suudab kell näidata sulle kulutatud kalorite arvu, läbitud vahemaad, samme jpt.

Kuna tegemist on sisuliselt arvutiga, siis on ka tema energiatarbimine tavapärasest suurem kui tavalistel kelladel. Ühe laadimisega kestab kell vastavalt kasutamisele 1-3 päeva. Reaalsus on see, et igaks ööseks tasub siiski seade laadima panna, et välistada aku tühjaks saamist. Laadimine toimub juhtmevabalt ning tänu sellele on äärmiselt mugav.

Vaata Apple Watch-i kevadist hinnasula ja spetsifikatsioone lähemalt SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy