Amazon Fire Kids Edition

O tsid tahvelarvutit lapsele? Sellist, mis peaks vastu ka mahakukkumised? Eriti võiks olla selline garantiiprogramm, mis vahetab kõik katki läinud osad tasuta välja? Elementrol on taaskordne soovitus – Amazon Fire Kids Edition.

Tuleme paar sammu tagasi ning vaatame esialgu mis see Amazon Fire on? Tegemist on 7-tollise, 1024×600 pikslise ekraaniga suhteliselt robustne tahvelarvuti. Ta ei ole kõige õhem või võimsam kuid see-eest võiks õelda, et tegemist on ühe kõige soodsama tahvelarvutiga. Igapäevase kasutamise jaoks (veebis surfamine, e-raamatu lugemine, videode vaatamine jne.) on tegemist täiesti piisava seadmega. Kõvaketta mahtu on esialgu ainult 8GB kuid seda on võimalik SD kaardiga suurendada kuni 128 GB peale.

Mille poolest siis Amazon Fire ja Amazon Fire Kids Edition erinevad?

Tegelikult ei erine nad mitte millegi poolest. Vähemalt välimuse ja spetsifikatsiooni osas.

amazon-fire-hd-kids-case

Kus on konks?

Üks konks on selles, et Kids Editioniga tuleb kaasa kummist ümbris. Teine ja põhiline konks on selles, et ükskõik mis ka ei juhtuks, vahetab Amazon selle kahe aasta jooksul tasuta välja.

See kõik on tasuta?

Just! Kui su laps otsustab, et hea on minna sellega vanni, siis kirjuta Amazonile ja ta vahetab selle tasuta välja. Kui laps otsustab, et lööb haamriga (lapsed on ettearvamatud) ekraani katki, siis kirjuta Amazonile ja ta vahetab selle tasuta välja. Ainukesed kaks juhtu, kui Amazon sul seda tasuta välja ei vaheta, on kaotamise ja varguse puhul. Ülejäänud põhjuste osas võid lasta fantaasia lendu!

Midagi veel?

Jaa, lisaks kaheaastasele garantiile tuleb kaasa ka ühe aastane ligipääs FreeTime Unlimited andmebaasile. Tegemist on keskkonnaga kus on laste sõbralikud raamatud, multikad, filmid, äppid ja mängud. Antud äpp on eelinstalleeritud ning seal on võimalik panna peale ajalised kui ka sisulised piirangud.

Sellega kõik piirdub?

Ei, ühe asja unustasime ennem mainida. Kui arvasid, et see garantii on ühekordne, siis eksisid. Amazon ei ole peale pannud ühtegi piirangut selles osas ning kõige hullema stsenaariumi järgi võiksid sa lapse tahvelarvutit välja vahetada iga päev järgneva kahe aasta jooksul.

kid-edition-theverge-1_1320.0

See kindlasti maksab väga palju?

Nii ja naa. Tavaline Amazon Fire maksab 50 dollarit. Koos eelmainitud lisadega Kids Edition maksab 100 dollarit. Vahe on küll kahekordne, kuid ükski teine tahvelarvuti tootja ei paku sellist lisateenust spetsiaalselt lastele. Samuti on 100 dollarit üsna väike summa tahvelarvuti eest. Soovitame!

Seniks kuni Amazon tahvelarvuti jõuab Eestisse, vaata Elementro poolt pakutavaid tooteid:

Süle- ja Tahvelarvutid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy