Aja naabrid hulluks Sharpi BoomBoxiga!

S harpi uus BoomBox on nõnda võimas, et suudab naaberkorteri vitriinkapi värisema panna! Lisaks on tegemist sõna otses mõttes klassikalise boomboxiga, millega on võimalik patareide abil ka mujal kui toas muusikat kuulata. Naabrid, värisege!

Sharp oli 80ndatel suhteliselt kuulus oma HK-9000 boomboxiga. Nüüd, ligi 30. aastat hiljem, on konspetsioon taas ellu äratatud ning tuldud sellega avalikuse ette. Toote eesmärk (muusika mängimine nii siseruumides kui ka väljas) on jäänud samaks, kuid tugevasti on kaasajastatud võimalusi. Kassetimängijate asemel on hoopis dokk iPhone või iPodi jaoks. Tegemist on kinnise dokiga (seade katte all) ning eesmärgiks on sinu seadme laadimine kui ka kaitsmine kukkumise eest (juhtudel, kui kannad kodutänaval boomboxi õlapeal). Kui sul pole MP3 mängijat, siis ära muretse – valmidus on olemas ka CD-de kuulamiseks ning vajadusel saad ka oma lemmik raadiojaama kuulata.

pilt1

Muusika toovad kuulajateni kaks full-range kõlarit boomboxi esiküljel ning kaks suurt 13 sentimeetrist bassikõlarit kummagis küljes. Kui sa just suurt festivali ei hakka korraldama, siis on pakutavast 100 W RMS-st enam kui rohkem! Kusjuures, bassikõlarites asuvad väikesed valgusdioodid, mis vastavalt bassile ka oma valgusvihku muudavad.

Sharpi BoomBoxil on olemas mikrofoni valmidus, millega saad oma kaunist lauluhäält läbi mõne karaokeloo demonstreerida. Kaalu on tootel 7.3 kg ilma patareideta ning kui sa seda õlapeal koguaeg kanda ei jaksa, siis aitab sind välja kaasas olev õlarihm.

Vaata toote septsifikatsiooni ning kevadist pakkumist antud tootele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy