Acer Predator 8

A cer Predator 8 – Õhuke, kerge ja suudab jooksutada kõiki mänge mis on tehtud tahvelarvutitele.

Iga tahvelarvutiga on võimalik mängida mänge, kuid üksikute kohta saab õelda, et just „see“ on tehtud spetsiaalselt mängimise jaoks. Seda just Aceri Predator seeria tehnikavidinad (jõudluse poolest just mängimiseks mõeldud sülearvuti Predator 17 ja Predator 6 telefon) on tahtnud saavutada.

acer-predator-8-1_gm6y.640

Acer Predator 8 – mänguri tahvelarvuti?

Kui võrrelda tavalisi ja mänguritele mõeldud sülearvuteid, siis viimased on üldjuhul täis topitud kõikvõimalikke kiireid ja kõige võimsamaid komponente. Lisaks on nad üldjuhul tänu oma jõudlusele ka tunduvalt suuremad. Aceri tahvelarvuti välimus peegeldab küll mänguritele omast disaini, kuid tegemist pole suuruse poolest „tellisega“. Vastupidi, kasutusel on 8-tolline ekraan ning tegemist on üsna õhukese tehnikavidinaga (8.6 mm). Samuti ei kaalu ka antud tahvel mitmeid kilosid, vaid hoopis 350 grammi.

Acer-Predator-8-1433668180-0-0

Acer Predator 8 – siiski, mänguri tahvelarvuti?

Ok, tuleme tagasi jõudluse ja disaini juurde. Disain on omane mängurite „stiilile“ ning üsna harjumatu tavakasutajale. Kasutusel on teravad nurgad ja konkreetsed jooned. Kõlareid on kokku 4 ning need asetsevad tahvli nurkades. Acer ise väidab, et tegemist on kõige valjema tahvelarvutiga üldse! Lisaks on kasutusel mobiiltelefonidelt tuttav vibreerimine, mille eesmärgiks on anda mängijale paremat tagasisidet mängudes.

Tahvelarvuti südameks on Atom x7-8700 protsessor, mis on kasutusel ka Microsoft Surface 3-l. Tegemist on kõige kiirema protsessoriga, mida hetkel on võimalik saada tahvelarvutitele. Teda toetab väga populaarne ja võimekas Snapdragon GPU ehk graafikakiirendi. Pilti edastab 8-tollina Full HD ekraan.  Vahemälu on 2 GB, mis on piisav Android 5.1 tarkvara jaoks. Tahvelarvutil on ka piisavalt mälu – pakutakse 32 või 64 GB versiooni, millele on võimalik kõrvale lisada microSD kaart.

Kokkuvõtlikult on tegemist tavakasutaja jaoks imeliku disainiga tahvelarvutiga, millel on jõudlust jooksutada ka kõige uuemaid ja mahukaimaid mänge. Siiski, peame mainima, et graafika pool võiks olla parem (Samsung pakub samasse hinnaklassi jäävat Galaxy Tab S ja Tab S2 QHD ekraaniga) ning päeva lõpuks on tegemist tavalise tahvelarvutiga, millel on oma kiiks. Lihtsalt veidi võimsam, kuid ei midagi sellist, mida konkurendid juba ei pakuks.

Veel pole teada millal antud tehnikavidin Eestisse jõuba, kuid seniks vaata Elementro poolt pakutavaid süle- ja tahvelarvuteid:

Süle- ja tahvelarvutid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy