Elementro TOP 2015 – Disain

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem tootedisain oli Tesla Model X-l!

teslamodelx_0

Ühe „paagitäiega“ ehk laadimisega 400 km, 0-100ni kiirendus ~3.3 sekundit, gullwing stiilis uksed – kõlab nagu iseloomustus ideeauto kohta mõnelt autoshow-lt. Tegelikult on tegemist ühe ja sama autoga Tesla Model X-ga. Pealekauba on tegemist tavalise pereautoga, millel on veel lisaks neljaratta vedu! Kokkuvõtvalt võib õelda, et Tesla tegi midagi, mida teised pole siiamaani suutnud ning seda kõike väga julge disainilahendusega.

Teised auväärt kandidaadid:

macbook_2

Apple Macbook

Uue Macbooki puhul tehti midagi, mis tundus võimatu – pakkuda täisväärilist sülearvuti kasutajakogemust kõikidega aegade kõige kergemas ja kompaktsemas korpuses.

devialetphantom_2

Devialet Phantom

Tegemist on kõlariga, mis on kaitstud 88 patendiga. Antud kõlaril (õigemini kõlaritel, mis asuvad korpuse sees) on võimsust kokku 3000W ning suudavad ilma taustamüra ja moonutamiseta pakkuda kuulajale unustamatu mälestuse.

lytroillum_1

Lytro Illum

Lytro on tavapärasest peegelkaamera korpuse kuvandist väljunud ning teinud disainiliselt innovatiivse lahenduse, mis esmapilgul on aastast 2055.

surfacebook_1

Microsoft Surface Book

Maailmas on palju firmasid, kes on proovinud kätt sülearvuti-tahvelarvuti hübriidide valdkonnas. Ainuke, kes sellega edukalt hakkama sai on Microsoft. Surface Book puhul on kasutusel innovatiivne ning disainiliselt huvitav lahendus nimega dünaamiline fulcrum hing – sellega on võimalik 360-kraadi ulatuses ekraani keerata.

nanoleafbloom_1

Nanoleaf Bloom

LED-pirn, mis valgustab 360-kraadi ulatuses ning on dimmerdatav ilma spetsiaalse lülitita. Lisaks on tootel keskmiselt 27.5-aastane eluiga.

samsunggears2_0

Samsung Gear S2

Puutetundlik ekraan, ilus ja lihtne disain koostöös Samsung Pay, Health, Voxer äppidega muudavad antud nutikella äärmiselt ihaldusväärseks.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid tooteid ning leia endale sobivaim:

Elementro tootevalik 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy