Elementro TOP 2015 – Seikluskaamerad/Droonid

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem seikluskaamera/droon on DJI Phantom 3 Standard!

p3s-and-transmitter-angle

Kolmanda põlvkonna DJI Phantom droonid tulid välja mõni aeg tagasi. Versioone oli neil kaks – „Phantom 3 Advanced“ ja „Phantom 3 Professional“. Nüüd, veidi hiljem, tuldi välja DJI Phantom 3 Standard-ga – mõeldud on see just tavakasutajale. Tegemist on peaaegu poole odavama (võrreldes Pro-ga) drooniga ning see on ikkagi suurepärane. Kasutusel on samad akud (25 minutit lendu) ning ka välimuselt näevad nad täpselt samasugused välja. Natukene väiksema jõudlusega on kaamera (4K vs. 2.7K) ning lihtsustatud on ka pulti kuid tavakasutaja jaoks ei muuda see midagi. Drooni lennutamine ning selle kaamera kontrollimine on täpselt sama lihtne kui seda kallitel „vendadel“. Kui oled just drooni otsingutel ning ei tegele profesionaalse filmimisega, siis soovitame just antud mudelit!

Teised auväärt kandidaadid:

best-action-camera-drones-goprohero4black_0

GoPro Hero4 Black Edition

Välimus on tuttav, kuid sisu on uus. Äärmiselt täpne 4K pilt, ühtlased slo-mo videod ja mitmed manuaalsed režiimid muudavad Hero4 Black üheks briljantseks seikluskaameraks.

best-action-camera-drones-goproherosession

GoPro Hero4 Session

Siinkohal on kõik uus. Tegemist on kaameraga, mille kaal on 74 grammi! See samune 74g suudab salvestada 4K pilti ning on ääremiselt kasutajamugav ning töökindel (võiks isegi õelda, et lollikindel).

best-action-camera-drones-parrot_bebop

Parrot BeBop

BeBop-i eripära on see, et tal on kaamera ees, mis suudab filmida 180-kraadi ulatuses pilti. Filmib Full HD resolutsiooniga ning on parim sõber su tahvelarvutiga.

best-action-camera-drones-sony_fdr-x1000v

Sony FDR-X1000V

Antud seikluskaamera eesmärk on pakkuda parimat kvaliteeti. Tegemist on otseselt GoPro konkurent-kaameraga ning suudab üsna edukalt astuda Hero kandadele.

best-action-camera-drones-tomtom_bandit

TomTom Bandit

Seikluskaamera tuntud GPS-i gurult. Kaameraga koos tuleb kaasa väga võimekas video-töötluse äpp, millega on võimalik muuta, jagada või ülesse laadida oma teosed silmapilkselt.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid kaameraid ning leia endale sobivaim:

Kaamerad 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy