5 vajalikku elektroonikatoodet reisimiseks

 

R eisimiseks vajalik elektroonikatoodete hulk ja tüüp oleneb teatud faktoritest: kui kaua reis kestab, mis on reisi sihtkoht, kuidas te reisite, kui palju ja mis tehnikavidinaid te tavaliselt kasutate ning kas reisi ajal on vaja ajada ka tööasju. Toome välja mõned tehnikavidinate soovitused, mis teevad reisimise mugavamaks ja lihtsamaks.

Mobiiltelefon (+laadija)

Tänapäeval on mobiiltelefon muutunud asendamatuks nii kodus kui võõrsil. Mobiiltelefonid on tehtud nii nutikaks, et selle abil saate lisaks helistamisele teha pilte, broneerida internetis hotelli, transpordi jne, vaadata kaarti, kuulata muusikat ja veel palju muud. Mobiiltelefoni eelis teiste vidinate ees on see, et üldjuhul on ta alati taskus. Kui näiteks kaamera jätate hotellituppa, kuid just sel hetkel on väga vaja hetke jäädvustada, saad taskust telefoni haarata ja klõpsu ära teha.. ja vajadusel selle kohe ka kuhugi üles laadida.

Elementro soovitab valida mobiiltelefoni, millel töötab reisil olles ka offline map, ehk kaart ainult gps’i peal. Vastasel juhul võivad rakenduda andmesideteenusest tulenevad tasud.

iphone elektroonikatoode

Tahvel- või sülearvuti

Pikema reisi puhul kindlasti kasulik kaasa haarata. Enamuse asju saab tänapäeval ka nutitelefoniga juba ära teha, kuid tahvelarvutiga on see kindlasti mugavam. Eriti kui kavatsete oma reisi kohta ka blogi pidada, armastate lugeda e-raamatuid, peate vahepeal töömeile lugema/kirjutama või soovite lihtsalt internetis surfata.

Paljudel uutel tahvelarvutitel on juba ostes kaasas klaviatuur või kaaned, mistõttu ei pea enam täiendavaid vidinaid ostma. Elementro poolt katsetatud uued Prestigio tahvelarvutid on oma kompleksuses väga head.

ipad-mini-travel elektroonikatoode

Fotokaamera (+laadija)

Kui armsatate oma reisi fotomaterjali abil jäädvustada, tuleks kindlasti kaasa võtta ka fotoaparaat või kaamera. Hädapärast saab ka mobiiltelefoniga pilte teha, kuid suurema koguse ja parema kvaliteediga pildimaterjali saate üldjuhul ikka spetsiaalse aparaadiga.

Isikliku kogemuse põhjal soovitame osta ka varuaku ning täiendava mälukaardi.

camera elektroonikatoode

Akupank

Saate vajadusel nii telefoni, tahvelarvutit kui muid vajalikke vidinaid laadida kohas, kus seda võimalik teha ei ole (bussis, lennukis, metsas, rannas jne). Akupanga puhul on üsna oluline jälgida, et tegemist oleks tuntud kaubamärgi tootega, kuna akude kvaliteet on erinev. Kehvemad akud laevad seadet vaid mõned korrad, mille järel kaotavad juba vastupidavust.

Samuti tasuks jälgida, et seadme mahutavus ületaks 10000mAh. Sellest jagub ca 2 korra mobiiltelefoni täislaadimiseks.

lumsing-power-bank elektroonikatoode

 

Kõlar/kõrvaklapid

Juhul kui armastate muusikat kuulata on asendamatuks vidinaks väike kaasaskantav kõlar või head kõrvaklapid. Nende abil jõuab muusika teieni nii rannas või metsas olles, bussi või lennukiga sõites, joostes, jalutades või lihtsalt lõõgastudes.

Kõlarite puhul soovitame Bose SoundLink Mini kõlareid, mis ühilduvad ühe klikiga bluetoothi abil välise seadmega. Lisaks on garanteeritud suurepärane heli ning mitmetunnine aku vastupidavus.

Kõrvaklappide osas on abiks noise-cancelling-süsteem, mis vähendab oluliselt mürataset. Sennheiser, Sony ja Bose väidavad, et välise müra vähendatavus on kuni 95%.

bose_soundlink

Bose Soundlink Mini

 

Vaata Elementro tooteid siit

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy