Uued ja populaarsed tooted taskukohaste kuumaksetega! Elementro.See on lihtne ja paindlik lahendus ilma pikajaliste järelmaksulepinguteta
Kliki pildil ja ava toote galerii

Canon PowerShot

SX270 HS
  • Kompaktne ja mitmekülgne Canon PowerShot SX270 HS kombineerib uhiuut Canoni protsessoritehnoloogiat DIGIC 6, mis võimaldab sarivõtet pildistada maksimaalselt 14 kaadrit sekundis, nutika 20 x suumi ja 12MP CMOS sensoriga muutes mudeli ideaalseks reisikaaslaseks.
  • Võid jäädvustada kõike: alates hingematvatest panoraamfotodest perepuhkusel viibides kuni Full HD 60p videoni ning tegevust jälgida umbes 461 000 punktiga 7,5 cm (3-tollise) PureColor II G LCD-ekraanilt.
Seda toodet pole
hetkel võimalik
Elementrost
tellida.
20-kordne suum, 25 mm lainurkobjektiiv
HS-süsteem: 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja protsessor DIGIC 6
Intelligentne pildistabilisaator, täiustatud dünaamiline pildistabilisaator
Täis-HD (60 kaadrit sekundis)
7,5 cm (3 tolli) PureColor II G vedelkristallekraan
Hübriid-automaatrežiim, nutikas automaatrežiim
Manuaalne, Av- ja Tv-režiim
Kiire sarivõte
Lisavarustusena veekindel (40 m) ümbris
Tasuta transport kulleriga üle Eesti ! Tarneaeg on 1-3 tööpäeva!

Elementro teeb omalt poolt kõik, et tellitud tooted võimalikult kiiresti klientideni toimetada. Seetõttu oleme seadnud oma kulleriteenuseid pakkuvatele partneritele kõrged nõudmised.

Kohaletoimetamine on kliendile tasuta ja kaup toimetatakse kulleriga kohale kliendi poolt märgitud tarneaadressile – koju, tööle või ükskõik millisele aadressile, vastavalt kliendi soovidele.

Kuller võtab tarne osas kliendiga ühendust kauba kättesaamise päeval. Täpne tarneaeg sõltub elukohast, toodete saadavusest, riiklikest pühadest ja nädalavahetustest. Kohaletoimetamise aega ja detaile on võimalik täpsustada meie klienditeenindusega.

Kui peaks esinema probleeme kauba kättesaamisega, ole hea ja pöördu meie klienditeeninduse poole numbril 6 972 972 või info@elementro.ee.