Uued ja populaarsed tooted taskukohaste kuumaksetega! Elementro.See on lihtne ja paindlik lahendus ilma pikajaliste järelmaksulepinguteta
Kliki pildil ja ava toote galerii

Bluetooth kõlar Bose II

SoundLink Mini II
Tootekood: 65949
Naudi muusikat
Naudi muusikat kuhu iganes sa lähed ja just siis kui hetk seda kõige enam nõuab. Uus Bose SoundLink Mini Bluetooth kõlariga saab juhtmevabalt kuulata kvaliteetset muusikat ükskõik millisest Bluetooth seadmest. Olgu selleks siis iPhone®, Android™, Blackberry® mobiiltelefonid või teised Bluetooth seadmed nagu tahvel- ja sülearvutid.
Seda toodet pole
hetkel võimalik
Elementrost
tellida.

TEHNILISED ANDMED

  • Kõige kompaktsem kaasaskantav kõlar. 
  • Suurejooneline heli sügavate bassinootidega. 
  • Sisseehitatud mikrofon seadme vahendusel kõnedele vastamiseks. 
  • Häälinstruktsioonid Bluetoothiga ühildumiseks muudavad selle väga lihtsaks! 
  • Laetav aku võib mängida kuni 10 tundi järjest. 
  • 10-meetrine kasutamisraadius lubab hoida mobiiltelefoni või arvuti oma tavapärases kohas ja paigutada Soundlink kõlari sobivasse kohta. Tänu oma eriti väikestele mõõtudele (5.1x18x5.8 cm) ja hämmastavalt kergele kaalule (0.67 kg) mahub seade lihtsalt igasse kotti. 
  • Taaslaetav liitium-ioon aku mängib kuni 10 tundi. Komplektis oleva juhtme ning laadimisaluse abil on võimalik seadet kasutamise ajal ka laadida, lisaks on toodet võimalik laadida enamike USB-l baseeruvate laadimisseadmete abil. 
  • Kõlari peal on nupud seadme sisse-, välja lülitamiseks ja helitugevuse reguleerimiseks. Ühendatud Bluetooth seademe kaudu saab kontrollida kõiki muid seadeid. 
  • Kõlaril on ka AUX sisend teiste audioallikate nagu MP3 või kaasaskantav DVD/CD mängija kasutamiseks ning USB pesa tarkvarauuendusteks. 
  • Lisavarustusena on saadaval erinevat värvi katted ning kõlari kaasaskandmiseks sobiv kott.
Tasuta transport kulleriga üle Eesti ! Tarneaeg on 1-3 tööpäeva!

Elementro teeb omalt poolt kõik, et tellitud tooted võimalikult kiiresti klientideni toimetada. Seetõttu oleme seadnud oma kulleriteenuseid pakkuvatele partneritele kõrged nõudmised.

Kohaletoimetamine on kliendile tasuta ja kaup toimetatakse kulleriga kohale kliendi poolt märgitud tarneaadressile – koju, tööle või ükskõik millisele aadressile, vastavalt kliendi soovidele.

Kuller võtab tarne osas kliendiga ühendust kauba kättesaamise päeval. Täpne tarneaeg sõltub elukohast, toodete saadavusest, riiklikest pühadest ja nädalavahetustest. Kohaletoimetamise aega ja detaile on võimalik täpsustada meie klienditeenindusega.

Kui peaks esinema probleeme kauba kättesaamisega, ole hea ja pöördu meie klienditeeninduse poole numbril 6 972 972 või info@elementro.ee.