Uued ja populaarsed tooted taskukohaste kuumaksetega! Elementro.See on lihtne ja paindlik lahendus ilma pikajaliste järelmaksulepinguteta
Kliki pildil ja ava toote galerii

Beats Solo HD by Dr. Dre

Valge/Must
  • Perfektne kooslus helist ja stiilist
Seda toodet pole
hetkel võimalik
Elementrost
tellida.

Tootekirjeldus

  • Beats Solo HD kõrvaklapid näevad välja täpselt sama hästi, kui need kõlavad. Värvidesse kastetud Beats klapid on esimesed sedasorti tooted, mil on sama värvi kõrvapehmendused, raam, kaabel ning kõik see on unikaalse mati viimistlusega ja läikiva Beats logoga. Piisavalt kompaktsed, et mahtuda sinu kotti, kuid piisavalt härga täis, et pakkuda kvaliteetset helikvaliteeti, millega Beats by Dr. Dre tooted tuntud on.

Selged helid, sügav bass

  • Titaaniumiga kaetud elemendid Beats Solo HD kõrvaklappide sees suudavad täpselt taasluua suurepärast muusikat, mis sinu telefonist tuleb. Sa saad kristallselged kõrged helid, sügava ja võimsa bassi - kõike seda kompaktses ning kerges vormis.

Vastupidav ning paindlik

  • Iga paar on tehtud vastupidavast ning paindlikust materjalist ning tugevndatud metallribaga. Unikaalne disain võimaldab kõrvaklappe kokku voltida, mistõttu on need perfektsed kaaslased ka reisil.

Integreeritud mikrofon kõnede jaoks

  • Lõpeta ära telefoni otsimine kotipõhjast või peale kõne pleieri taga ajamine. Solo HD kõrvaklapid on varustatud ka kaablisisese mikrofoniga, mistõttu saad kõnedele vastata klappe peast võtmata.

Pakendis

  • Beats Solo® HD kõrvaklapid
  • Mikrofoni ning juhtnupuga kaabel
  • Kandekott
Tasuta transport kulleriga üle Eesti ! Tarneaeg on 1-3 tööpäeva!

Elementro teeb omalt poolt kõik, et tellitud tooted võimalikult kiiresti klientideni toimetada. Seetõttu oleme seadnud oma kulleriteenuseid pakkuvatele partneritele kõrged nõudmised.

Kohaletoimetamine on kliendile tasuta ja kaup toimetatakse kulleriga kohale kliendi poolt märgitud tarneaadressile – koju, tööle või ükskõik millisele aadressile, vastavalt kliendi soovidele.

Kuller võtab tarne osas kliendiga ühendust kauba kättesaamise päeval. Täpne tarneaeg sõltub elukohast, toodete saadavusest, riiklikest pühadest ja nädalavahetustest. Kohaletoimetamise aega ja detaile on võimalik täpsustada meie klienditeenindusega.

Kui peaks esinema probleeme kauba kättesaamisega, ole hea ja pöördu meie klienditeeninduse poole numbril 6 972 972 või info@elementro.ee.